Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Targu

Menu

Ostatnia informacja


15 październik 2018

Dzięki środkom finansowym pozyskanym z Województwa Małopolskiego oraz Urzędu Miasta Nowy Targ zrealizowaliśmy projekt zapewniający zwiększenie gotowości bojowej naszej OSP poprzez zakup 10 kompletów umundurowania specjalnego. Zakup umundurowania specjalnego (ubranie specjalne, kominiarka, hełm, rękawice, buty) w znacznym stopniu podniesie poziom ochrony indywidualnej strażaków OSP Nowy Targ podczas prowadzonych przez nich działań ratowniczo-gaśniczych. Spotkanie Grzegorza Watychy z druhami było również okazją do przekazania przyczepek – ratowniczej i transportowej - do podarowanego w ubiegłym roku quada. Ten zakup z kolei jest pokłosiem Budżetu Obywatelskiego. Ponadto została oddana dziś do naszej dyspozycji nowo wyremontowana Sala Pamięci oraz ”Dyżurka”.

Wyjazdy OSP w 2018 roku
Stan na 30.10.2018
 
Pożar 37
Miejscowe zagrożenie 38
Ćwiczenia 8
Alarm falszywy 4
Zabezpieczenie 4
Razem
91
Dołącz do nas

Chcesz zostać członkiem naszej straży? To nic trudnego!
Zapraszamy osoby, które:

Zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn, nie patrzmy na stereotyp, że strażak to męski zawód, coraz więcej kobiet jest strażaczkami!

Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji, przejdziesz specjalistyczne szkolenie po którym będziesz mógł brać udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych! Możesz liczyć na wsparcie starszych stażem kolegów! Pamiętaj! Wszyscy stanowimy jeden zespół!

Boisz się jeździć do akcji i nie widzisz siebie w takiej roli? Możesz zostać członkiem wspierającym i zająć się działalnością organizacyjną.

Zapraszamy w każdy piątek miesiąca ok. godz. 19:30 do naszej Remizy przy ul. Kowaniec 92.

Ewentualnie kontakt mailowy na adres: osp@nowytarg.pl.

Projekt graficzny Ostre Reklamy - Michał Adamowski | Wykonanie U Ciwersa - strony internetowe Nowy Targ